New Vantage Point CGUPM12-S Universal Front Projector Mount - Silver
Vantage Point CGUPM12-S Universal Front Projector Mount - Silver
Product Description
Details
as of Sat, 02 Feb 2013 03:08:57 GMT
***Remember, deals price on this item for sale just for limited time***
Product Details
  • Brand: Vantage Point
  • Model: CGUPM12-S
  • Original language: English
  • Dimensions: 3.20" h x 8.50" w x 11.70" l, 4.35 pounds
Features
  • Universal LCD/DLP projector mount with 12" drop